Усі ми - діти матінки України.

Тематичне заняття присвячене формуванню патріотичного вихованню дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності" "Усі ми- діти матінки України" 19.11.2015р.

19 листопада у нашому дитячому садку в старшої  групі було проведено тематичне заняття присвячене патріотичному вихованню дошкільників "Усі ми - діти матінки України".

Учасники: вихователь Асланян Лаура Шагенівна  та діти старшої  групи  «Чомусики»

Мета заняття: уточнити та розширити знання дітей про рідний край, рідне місто. Довести дітям, що у кожної людини є Батьківщина - місце де ти народився. Продовжувати знайомити з державної символикою (герб,гімн, прапор). Познайомити з рослинними символами (верба, калина). Розвивати інтерес дітей про український народ, його творчу спадщину. Викликати емоційний відгук на прослухані віршовані твори. формувати національну свідомість, гордість за свою Батьківщину, свій народ. учити переказувати оповідання за схемами символами.  Розвивати навички етики мовної поведінки, поповнювати словниковий запас дітей. Виховувати взаємоповагу до товаришів, милосердя, доброту, шанобливе ставлення до батьків, любов до поезії, до рідної мови, до краю, де ти народився, до його історичних надбань.

Групова кімната була прикрашена в українському стилі. Українські вишиванки, у які були одягненні діти, надавали святу особливої урочистості та гордості за нашу Україну.

Діти показали хороші знання  про Батьківщину, читали  вірші, розповідали прислів'я та оповідання.

Заняття пройшло цікаво, емоційно та було направлене на формування патріотичних якостей у дітей.

Ваш IP: 54.81.105.205
Час: 2018-06-22 16:44:14