joomla

Врахування регіонального компоненту в системі національно-патріотичного виховання національного дошкільного навчального закладу №9 "Оленка"

Рейтинг користувача:  / 0

Проблема оновлення напрямків та завдань національно-патріотичного виховання в нашому регіоні стоїть дуже гостро. Тому з огляду на ситуацію, що склалася, національно-патріотичне виховання виходить на перший план всієї дошкільної освіти області, визначає його пріоритетні напрямки та диктує курс оновлення. Отже, ми зараз спрямовуємо всі сили, щоб, так би мовити, «завоювати» душу кожної дитини, а через неї і кожної родини. У нас є багато проблем і регіональних особливостей в плані національно-патріотичного виховання дітей. По перше це білінгвізм. Не можна виховати українця іншою мовою. Але наші діти частіше чують та спілкуються не українською. Тому у нашому дошкільному закладі №9 "Оленка" створено україномовне середовище для малюків і можливості хоч невеличкої, але дійсно україномовної практики. Друга особливість - життя у прифронтовому місті. Наші діти щодня спостерігають за переміщенням військової техніки, бачать як живуть військові, стають свідками обговорення дорослими ситуації в зоні АТО. Тому наш дошкільний навчальний заклад активно формує повагу до наших захисників різноманітними, цікавими формами роботи з дітьми. Роботу з краєзнавства педагогічний колектив починав з 2007 року за авторською програмою «Люби та знай свій рідний край», яка була оновлена в 2012 році. Дітей з раннього віку знайомлять з рідною домівкою, рідними вулицями, з природою та багатствами рідного краю.

Детальніше: Врахування регіонального компоненту в системі національно-патріотичного виховання національного...

Група "Сонечко". Заняття з розвитку мовлення. (від 1-3 років)

Рейтинг користувача:  / 0

Усі ми - діти матінки України.

Рейтинг користувача:  / 2

Тематичне заняття присвячене формуванню патріотичного вихованню дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності" "Усі ми- діти матінки України" 19.11.2015р.

 

19 листопада у нашому дитячому садку в старшої  групі було проведено тематичне заняття присвячене патріотичному вихованню дошкільників "Усі ми - діти матінки України".

 

Учасники: вихователь Асланян Лаура Шагенівна  та діти старшої  групи  «Чомусики»

Мета заняття: уточнити та розширити знання дітей про рідний край, рідне місто. Довести дітям, що у кожної людини є Батьківщина - місце де ти народився. Продовжувати знайомити з державної символикою (герб,гімн, прапор). Познайомити з рослинними символами (верба, калина). Розвивати інтерес дітей про український народ, його творчу спадщину. Викликати емоційний відгук на прослухані віршовані твори. формувати національну свідомість, гордість за свою Батьківщину, свій народ. учити переказувати оповідання за схемами символами.  Розвивати навички етики мовної поведінки, поповнювати словниковий запас дітей. Виховувати взаємоповагу до товаришів, милосердя, доброту, шанобливе ставлення до батьків, любов до поезії, до рідної мови, до краю, де ти народився, до його історичних надбань.

Детальніше: Усі ми - діти матінки України.

«Формування патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності»

Рейтинг користувача:  / 0

Заняття з розвитку мовлення "Здравствуй, весна-красна!"

Рейтинг користувача:  / 0

З безпекою дружи — здоров’я своє бережи. Інтелектуально-розважальна гра.

Рейтинг користувача:  / 6

Інтелектуально-розважальна гра (5–6-й роки життя)

Детальніше: З безпекою дружи — здоров’я своє бережи. Інтелектуально-розважальна гра.

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

866249
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
35
320
942
862314
10032
18075
866249

Ваш IP: 54.196.13.210
Час: 2018-09-25 02:15:36
Счетчик joomla