Логіко-математичний розвиток

Орієнтири й вимоги до відновлення змісту дошкільної освіти окреслюють ряд досить серозних вимог до пізнавального розвитку молодших дошкільників, часткою якого є логіко – математичний розвиток. У зв’язку із цим нас зацікавила проблема як забезпечити математичний розвиток дітей 3-6 років, що відповідає сучасним вимогам. Визначилась робоча гіпотеза – передбачається, що організована робота з логіко – математичного розвитку дітей 3-6 років відповідно до сучасних вимог буде сприяти підвищенню рівня математичного розвитку дітей.
Мета роботи –     виявлення особливостей математичного розвитку дітей дошкільного віку у світі сучасних вимог.
Задачі:-           розвивати і підтримувати допитливість, життєву компетентність дітей, вміння висловлювати відстоювати власну точку зору.-         Вчити знаходити різні можливості варіанти розв’язання інтелектуального завдання, аргументувати свою відповідь, розвивати пояснювальну мислимість.
  Об’єкт – навчально - виховний процес у дошкільному закладі.
Предмет – формування логіко – математичних уявлень дітей дошкільного  віку.

Були розроблені програма «Логіко – математичний розвиток дітей дошкільного віку», технологічна карта з проблеми «Розвиток логіко – математичних здібностей дітей», система логіко – математичного розвиваючого середовища, система дидактичних ігор, планування роботи з логіко – математичного розвитку.
 Укладач: Асланян Л.Ш. вихователь днз №9 "Оленка"

Ваш IP: 54.81.105.205
Час: 2018-06-22 16:45:39