Методична сторінка

Ажгіхіна Ольга Юріївна

м
етодист дошкільного навчального закладу.

Має вищу освіту. Педагогічний стаж роботи 20 років. На посаді методиста 7 років. Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціальність: дошкільна освіта. В закладі працює з 2002 року.

Успішне здійснення комплексу завдань, які поставили перед   дошкільними працівниками Закон «Про дошкільну освіту», «Національна доктрина розвитку освіти в Україні», «Базовий компонент дошкільної освіти» в значній мірі залежить від особистості педагога, його моральних якостей, професіоналізму, творчої активності, вміння організовувати освітній процес з впровадженням нових підходів до виховання дітей, орі­єнтації на особистість дитини.

На пошук шляхів удосконалення якості педагогічного процесу направлена робота колективу закладу дошкільної освіти та розроблена структура методичної роботи.

Основними компонентами змісту методичної роботи є:

-    отримання знань педагогами;

-    вміння їх реалізувати на практиці;

-    наявність результативності в педагогічній роботі;

-    створення умов для безперервного вдосконалення фахової майстерності та освітнього процесу з дітьми.

Робота щодо підвищення професійної майстерності педагогів включає як традиційні форми роботи (тестування, курсова підготовка, самоосвіта), так і нові педагогічне ефективні форми.

Відмінною рисою методичної роботи закладу є прагнення до постійного вдосконалення професійної майстерності педагогів, реалізації їх творчого потенціалу, які спрямовані на розвиток навчання і виховання дитини.

Методичний кабінет має такі педагогічні надбання:

1. Програма «Логіко -  математичний розвиток дітей дошкільного віку» (Асланян Л.Ш.)
  2. «Валеологічне виховання дітей дошкільного віку як фактор здорового способу життя».(Чернобрива Н.О.)
  3. Програма «Люби та знай свій рідний край» (Щіпанська Т.М., Ажгіхіна О.Ю.)
  4. Комплект практичного посібника - авторськії альбоми для дітей 5-6 років «Подорож Розвивайко та Оленки містом Костянтинівка», «Развивайка и Алёнка в городе Константиновка» та «Rozvivayko and Olenka are travelingallovertheKonstantinovka». (Ажгіхіна О.Ю.)
  5. «Інформаційно-комунікаційні технології в роботі музичного керівника» (Кузьменко Г.О., Ільченко К.Ю.)
  6. «Використання засобів ІКТ у процесі навчання англійськох мови старших дошкільників» (Костиря Т.А.)
  7. Посібник для педагогів та батьків «Впевнені кроки назустріч особливій дитині» (Покойна І.О.)
  8. «Організація театралізованої діяльності дітей дошкільного віку» (Фоменко І.М.)
  9. «Формування екологічної культури дошкільника» (Павлюкова В.В.)

Перелік чинних освітніх програм для використання у 2017-2018 навчальному році

у закладі дошкільної освіти

Презентація нової редакції освітньої програми для дітей «Впевнений старт»

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі