joomla

Ласкаво запрошуємо у світ дитинства! 2017-2018 н.р.

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

                                   ШАНОВНІ БАТЬКИ! 

Дошкільний навчальний заклад № 9 "Оленка"

запрошує дітей раннього та дошкільного віку.
 
Комплектування груп дошкільного  навчального закладу проводиться на 01.09.2017
Прийом громадян для одержання направлення  проводиться на підставі документів:
 
заяви про прийом в  днз батьків або осіб, які їх замінюють;
- згоди на обробку персональних даних;
свідоцтва про народження дитини (ксерокопія, оригінал); 
- паспортні дані одного з батьків (ксерокопія, оригінал).

Списки зарахованих дітей 2017-2018 н.р.

Перша молодша група «Мальва»

Кількість записів: 17

 
ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Мамєдова Ельміра
01.01.2015
2
Найденко  Євгенія    
15.12.2014
3
Анпілогова Марія
19.06.2015
4
Романов Дмитро
23.11.2014
5
Зиновьев Дмитрий
14.12.2015
6
Корольов Іван
08.11.2014
7
Вошко Діма
05.09.2014
8
Завгородня Дар я
30.09.2015
9
Волошина Лідія
17.03.2016
10
Бурлачук Мілана
29.03.2016
11
Тітов Єгор
06.07.2015
12
Петровський Ярослав
18.05.2015
13
Міроненко Вероніка
03.01.2015
14
Анненков Павло
27.02.2016
15
Тлуста Анна
03.08.2015
16
Чупир Анастасія
28.02.2015
17
Ніколайчук Кирило
24.09.2015

 

Перша молодша група «Сонечко»

Кількість записів: 17

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Челябієв Даніель
29.01.2015
2
Волкова Дар я
20.08.2015
3
Костенко Вікторія
04.08.2015
4
Касторна Софія
08.02.2015
5
Помазан Евеліна
07.01.2015
6
Яговий Кирило
16.12.2014
7
Ковальова Єва
14.10.2014
8
Соловйов Дмитро
07.05.2015
9
Стріжаков Володимир
13.12.2014
10
Федотов Матвій
28.04.2015
11
Коробова Христина
11.05.2015
12
Хлібченко Мірослава
13.11.2015
13
Єпіфанова Софія
15.08.2015
14
Дубіна Станіслава
09.05.2015
15
Якімов Андрій
10.03.2016
16
Паращенко Максим
16.02.2016
17
Сірош Юлія
01.10.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга молодша група  «Україночка»

Кількість записів: 21

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Бабенко Милана
15.07.2014
2
Борисенко Костянтин
03.02.2014
3
Прокопова Іванна
23.10.2014
4
Міхневська Орина
17.03.2014
5
Черняєва Богдана
30.07.2014
6
Шевлюк Милана
01.01.2014
7
Філімонова Поліна
20.06.2014
8
Хіжняк Олександр
26.08.2014
9
Костянтинівський Гліб
18.04.2014
10
Козакова Влада
07.12.2013
11
Гнутенко Кіра
17.10.2014
12
Дедік Діана
04.07.2014
13
Кравцов Сергій
06.11.2013
14
Гущін Діма
21.02.2014
15
Гущін Ігор
21.02.2014
16
Новіков Денис
12.07.2014
17
Савченко Єгор
09.09.2014
18
Сисоєв Богдан
05.02.2014      
19
Камбура Віра
09.09.2014
20
Яницька Віка
         2014
21
Колодізний Кирило
06.12.2013

 

Друга молодша група «Суничка»

Кількість записів: 24

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Хлібченко Міхайліна
11.04.2014
2
Спеціальна Ангеліна
14.10.2013
3
Буцька Вероніка
29.07.2014
4
Міхеєнко Міхаіл
17.05.2014
5
Біла Аліса
15.07.2014
6
Бичков Станіслав
05.07.2014
7
Безугла Олександра
11.02.2014
8
Шаркін Назар
23.02.2014
9
Макаренко Мирон
26.04.2014
10
Савіна Мілана
05.02.2014
11
Пасічник Тимофій
26.04.2014
12
Хвостік Марія
23.06.2014
13
Поливяний Кирило
30.05.2014
14
Габенко Кирило
14.09.2014
15
Іванова Варвара
05.07.2014
16
Коробова Марія
28.04.2014
17
Панченко Емілія
18.10.2014
18
Чернобай Віталіна
25.10.2014
19
Картавенко Марія
08.08.2014
20
Семеренська Софія
09.09.2014
21
Заікіна Лісана
17.03.2014
22
Артьомов Микита
29.09.2014
23
Смірнова Анастасія
05.03.2014
24
Степанова Юлія
20.10.2014

 

 Середня група «Віночок»

Кількість записів: 30

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Алейнов Ярослав
02.05.2013
2
Атрошенко Амєлія
28.10.2013
3
Баніна Альбіна
23.08.2013
4
Вдовіченко Мірослава
25.04.2013
5
Герасименко Юлія
06.06.2013
6
Доля Арсеній
22.12.2012
7
Дорохова Лілія
03.11.2013
8
Журій Дар я
12.05.2013
9
Дідик Сніжана
01.01.2013
10
Макаренко Тимур
27.12.2012
11
Єрдевш Максим
12.01.2013
12
Меркушіна Крістіна
24.09.2013
13
Костеша Єлизавета
27.01.2014
14
Мусатов Ілля
02.05.2013
15
Полуєктова Дар я
11.06.2013
16
Колеснік Світлана
25.09.2013
17
Рустамова Каміла
22.05.2013
18
Рябініна Валерія
31.10.2013
19
Курлова Олександра
18.05.2013
20
Степанченко Тетяна
29.08.2013
21
Олександров Данило       
13.04.2013
22
Приймак Кирило 
30.07.2013
23
Трохімов Анатолій
06.08.2013
24
Гриньова Анастасія
01.05.2013
25
Романова Аріна
29.08.2013
26
Парфьонова Ульяна
26.07.2013
27
Коробов Сергій
25.01.2013
28
Вакуленко Вікторія
13.04.2013
29
Павловський Богдан
15.09.2012
30
Мусаєв Рустам
18.02.2013

 

Середня група «Калинонька»

Кількість записів: 29

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Артьомова Богдана
27.06.2013
2
Бабаян Денис
26.06.2013
3
Бабаян Софія
14.04.2013
4
Бессоний Кирило
08.07.2013
5
Білокопитова Злата
06.03.2013
6
Бобир Аліна
05.10.2012
7
Богачук Вікторія
27.08.2013
8
Загерт Поліна
14.04.2013
9
Загребельна Мирослава
05.12.2013
10
Караянц Давид
12.11.2013
11
Мамєдова Маріям Мустафа кизи
01.04.2013
12
Мельченко Тимофій
10.01.2013
13
Михальов Юрій
23.03.2013
14
Новіков Єгор
01.12.2012
15
Панасенко Дмитро
26.10.2013
16
Підченко Олександр
14.02.2013
17
Челябієва Дар я
06.04.2013
18
Скорик Марія
11.09.2013
19
Слепцова Ксенія
30.01.2013
20
Циганков Гліб
17.01.2013
21
Шейко Даша
03.12.2012
22
Штанько Даніїл
11.11.2013
23
Лило Евеліна
22.11.2013
24
Міхно Радіон
08.12.2012
25
Ізюмець Аріна
21.01.2013
26
Хвостик Софія
07.02.2013
27
Захаров Платон
16.11.2012
28
Письменський Кирило
14.05.2013
29
 Чугіна Вкероніка                         
10.10.2013

Старша група «Барвінок»

Кількість записів: 29

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Аветісьянц Олександр
27.11.2011
2
Анісімов Станіслав
16.10.2011
3
Ахламьонок Михайло
14.10.2011
4
Боровських Єгор
09.07.2012
5
Дідик Тимофій
03.07.2011
6
Ворона Олександр
21.05.2012
7
Галузіна Дар я
15.10.2012
8
Гарібов Фарід
19.02.2012
9
Д яченко Марк
29.11.2011
10
Колісніченко Анастасія
23.05.2012
11
Костеріна Вікторія
01.09.2012
12
Леонідов Олексій
20.10.2012
13
Леонідова Анастасія
22.04.2012
14
Літвіненко Альона
31.12.2011
15
Піліпенко Ростік
01.05.2012
16
Полевік Давід
06.01.2012
17
Рибалко Андрій
04.07.2012
18
Сидоренков Анатолій
02.11.2012
19
Слюсаренко Віктор
02.08.2012
20
Сніда Валерія
08.09.2012
21
Соколова Владислава
15.05.2012
22
Степаненко Альона
23.04.2012
23
Стеценко Дмитро
10.09.2012
24
Суханов Дмитро
02.02.2012
25
Троян Олена
23.07.2012
26
Шем'якіна Софія
08.07.2012
27
Мірзоян Роман                                    
21.04.2012
28
Гайворонський Євгеній
09.02.2012
29
Поскребишева Віра 
27.08.2012

Старша група «Козачата»

Кількість записів: 25

ПІБ (повністю)
Р/Н
1
Болотова Олександра
 
2
Бороненко Олександр
29.05.2011
3
Губанов Егор
20.04.2011
4
Зінчук Злата
29.07.2011
5
Колеснікова Марія
10.10.2011
6
Коробкін Дмитро
13.05.2011
7
Машкін Єгор
01.09.2011
8
Орлова Марія  
07.04.2011
9
Поберій Владислав
08.08.2011
10
Рудякова Діана   
10.09.2011
11
Яговий Ілля  
03.10.2011
12
Яковлев Кирило
21.08.2011
13
Яницький Микита
01.06.2011
14
Сослюк Герман
08.04.2011
15
Лук'янцев Кирило
04.10.2011
16
Грибанова Валерия
06.12.2010
17
Васяєва Кіра
07.10.2011
18
Володченко Андрій
12.12.2010
19
Гаврушенко Сергій
24.10.2011
20
Бабітова Євеліна
11.03.2011
21
Безуглий Ярослав
11.11.2011
22
Бабаян Ульяна
01.05.2012
23
Вигоняйло Єгор
06.07.2011
24
Пашина Олександра
27.11.2011
25
Сотнікова Уляна
08.07.2011

Старша група «Краєзнавці»

Кількість записів: 33