joomla

Пам'ятка Дитина-Батькам

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Не балуйте мене, Ви мене цим псуєте. Я дуже добре знаю, що не обов'язково давати мені все, чого я жадаю. Я просто випробовую Вас.

Не бійтеся бути твердими зі мною. Я віддаю перевагу саме такому підходу. Це дозволяє мені визначити своє місце.

Не покладайтеся на силу у стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно тільки з силою. Я відгукнуся з більшою готовністю на ваші ініціативи.

 

 

Не будьте непослідовними. Це збиває мене з пантелику і змушує наполегливіше намагатися у всіх випадках залишити останнє слово за собою.

Не давайте обіцянок, які ви не можете виконати, це похитне мою віру у вас.

Не піддавайтеся на мої провокації, коли я кажу або роблю щось тільки для того, щоб просто засмутити вас. Інакше я спробую досягти ще більших «перемог».

Не турбуйтеся надто сильно, коли я кажу: «Я ненавиджу вас». Я просто хочу, щоб ви пошкодували про те, що зробили мені боляче.

Не змушуйте мене відчувати себе молодшим, ніж я є насправді. Я відіграюся на вас за це, ставши «плаксою» і «скиглієм».

Не робіть для мене і за мене того, що я в змозі зробити для себе сам. Я можу продовжувати використовувати вас як прислугу.

Не дозволяйте моїм «поганим звичкам» залучати до мене надмірну частку вашої уваги. Це тільки надихає мене на продовження їх.

Не поправляйте мене у присутності сторонніх людей. Я зверну набагато більше уваги на ваше зауваження, якщо ви скажете мені все спокійно віч на віч.

Не намагайтеся обговорювати мою поведінку в самий розпал конфлікту. За деякими об'єктивними причинами мій слух притупляється в цей час, а моє бажання співпрацювати з вами стає набагато меншим. Буде нормально, якщо ви зробите певні кроки, але давайте поговоримо про це трохи пізніше.

Не намагайтеся читати мені повчання і нотації. Ви будете здивовані, дізнавшись, як чудово я знаю, що таке добре і що таке погано.

Не змушуйте мене відчувати, що мої провини смертний гріх. Я повинен навчитися робити помилки, не відчуваючи, що я ні на що не придатний.

Не чіпляйтеся до мене і не бурчіть на мене. Якщо ви будете це робити, я буду змушений захищатися, прикидаючись глухим.

Не вимагайте від мене пояснень, навіщо я це зробив. Я іноді і сам не знаю, чому роблю так, а не інакше.

Не піддавайте надто великому випробуванню мою чесність. Будучи заляканим, я легко перетворююсь на брехуна.

Не забувайте, що я люблю експериментувати. Таким чином я пізнаю світ, тому, будь ласка, змиріться з цим.

Не захищайте мене від наслідків власних помилок. Я вчуся на власному досвіді.

Не звертайте занадто багато уваги на мої маленькі хвороби. Я можу навчитися отримувати задоволення від поганого самопочуття, якщо це привертає до мене дуже велику увагу.

Не намагайтеся втікти від мене, коли я ставлю відверті запитання. Якщо ви не будете на них відповідати, ви побачите, що я перестану задавати вам питання взагалі і стану шукати інформацію десь на стороні.

Не відповідайте на дурні й безглузді запитання. Якщо ви будете це робити, то ви незабаром виявите, що я просто хочу, щоб ви постійно мною займалися.

Ніколи навіть не натякайте, що ви досконалі та непомильні. Це дасть мені відчуття марності спроб зрівнятися з вами.

Не турбуйтеся, що ми проводимо разом занадто мало часу. Значення має те, як ми його проводимо.

Нехай мої страхи та побоювання не викликають у вас занепокоєння. Інакше я буду боятися ще більше. Покажіть мені, що таке мужність.

Не забувайте, що я не можу успішно розвиватися без розуміння і підбадьорення, але похвала, коли вона чесно заслужена, іноді все ж забувається. А наганяй, здається, ніколи.

Ставтеся до мене також, як ви ставитеся до своїх друзів. Тоді я теж стану вашим другом. Запам'ятайте, що я вчуся, більше наслідуючи приклади, а не піддаючись критиці.

І крім того, я вас так сильно люблю, що будь ласка, дайте відповідайте мені любов'ю...

 

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

873776
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
89
340
849
870489
5333
12226
873776

Ваш IP: 54.92.160.119
Час: 2018-10-16 02:51:09
Счетчик joomla