Консультативний центр в освітньому окрузі №3.

ЧИ ВІДВІДУЄ  ВАША ДИТИНА дошкільний навчальний заклад?

Якщо відповідь «ні» - ця інформація для Вас!

Чи виникають у Вас питання, пов'язані з психоемоційним розвитком, вихованням і навчанням вашої дитини, його підготовкою до школи?
      Спеціально для Вас на базі нашого дитячого садка відкритий консультативний пункт, звернувшись в який Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу фахівців:
- Педагога-психолога
- педагога
- Вчителя-логопеда

За більш детальною інформацією, а також для запису на консультацію звертайтесь за телефоном: (06272)53082

1.    Загальні положення.

1.1. Консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї (далі Консультативний центр), створено   при дошкільному навчальному закладі №9 «ОЛЕНКА», що реалізує освітні програми дошкільного виховання та міського  методичного кабінету.

1.2. Консультативний центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про  освіту», «Про дошкільну освіту», іншими законодавчими актами, наказами МОНмолодьспорт, наказом міськУО №233 від 03.10.2011 «Про створення Консультативних центрів для дітей, які виховуються в умовах сім ї». наказом №39 по ДНЗ №9 «Про створення консультативного центру для батьків або осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються в умовах сім’ї», цим Примірним положенням.

1.3. Консультативний центр створено для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей віком від 2 місяців до 6(7) років, які виховуються в умовах сім’ї.

1.4. Консультативний центр – це одна з форм надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

2. Мета і завдання діяльності Консультативного центру.

2.1. Мета створення консультативного центру:

- забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання;

- надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх    замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

2.2. Головні завдання
Консультативного центру:

- надання всебічної допомоги сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;

- сприяння соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;

- забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом й іншими організаціями соціальної і медичної підтримки дітей і батьків або осіб, які їх замінюють.

3. Організація діяльності
Консультативного центру.

3.1 Основні форми діяльності Консультативного центру:

- організація лекторіїв, теоретичних і практичних семінарів, індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють;

- організація заочного консультування через листування, в телефонному режимі, через організацію роботи сайту навчального закладу.

3.2. Консультативний центр може здійснювати консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:

- соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;

- вікових, психофізіологічних особливостей дітей;

- психологічної готовності до навчання у школі;

- профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;

- організації ігрової діяльності;

- організації харчування дітей вдома;

- створення умов для загартування і оздоровлення;

- соціального захисту дітей із різних категорій сімей.

3.3. Робота з батьками або особами, які їх замінюють і дітьми в Консультативному центрі проводиться підгрупами та індивідуально.

3.4. Організація психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, будується на основі інтеграції діяльності спеціалістів Консультативного центру: вихователя, практичного психолога, учителя-логопеда, медичного працівника та інших фахівців.

3.5. Консультування батьків або осіб , які їх замінюють, може проводитися одним або декількома спеціалістами одночасно.

3.6. Для здійснення діяльності Консультативного центру необхідно ведення
наступної документації:

- журнал реєстрації звернень;

- план та графік роботи Консультативного центру, затверджений керівником методичного кабінету управління освіти або керівником навчального закладу, на базі якого функціонує даний центр;

- аналіз роботи за рік.

3.7. Безпосереднє керівництво Консультативним центром здійснюється керівником навчального закладу, на базі якого організовано його діяльність.

Ваш IP: 54.92.160.119
Час: 2018-10-16 02:48:47