joomla

Школа для першокласника

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

  Обираючи школу, не покладайтеся на слова знайомих і сусідів. Візьміть довідник і випишіть всі школи, які знаходяться поблизу, а потім методично і послідовно обійдіть їх. Поговоріть із завучем молодших класів. Під час бесіди із завучем з'ясовуйте наступні питання:

       

  Перше. У початковій школі з дитиною практично всіма предметами займається один педагог. Тому дуже важливо, хто буде вчителем молодших класів.

Другий важливий критерій - це побудова програми. У першій половині дня школярі повинні проходити предмети за державною програмою. Всі додаткові заняття виносяться на другу половину дня. Естетичний цикл виноситься на післяобідній час. Так само має бути організований день в будь-якому початковому учбовому закладі, будь то загальноосвітня середня школа, ліцей або гімназія. Якщо ж в основному циклі замість арифметики викладається риторика, то, швидше за все, до моменту закінчення початкової школи дитина не знатиме ні того, ні іншого.

Група продовженого дня - це третій важливий елемент у вихованні малят. Весь додатковий розвиток виноситься на цей час. Малята, як правило, не можуть самостійно робити уроки. І якщо лише у вашій сім'ї немає досвідчених педагогів, здатних самостійно займатися з дитиною, весь розвиток його (не навчання, а саме розвиток), відбуватиметься саме на "групі". Ось тут і зверніть увагу на наявність кружків, факультативів, секцій та інших задоволень. Вони відіграють набагато більшу роль у загальному розвитку, ніж педагогічні вишукування основного курсу.

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

848369
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
755
864
3524
841153
10227
33182
848369

Ваш IP: 54.224.108.238
Час: 2018-08-17 11:51:19
Счетчик joomla