В 1 клас – як на роботу?

Щоб підготувати першокласника до школи, спочатку психологічно повинні налаштуватися самі батьки. Всім відомо, що діти гостро відчувають страх або невпевненість дорослих. Тому саме батьки, особливо мати, повинні бути налаштовані на обов’язкові зміни у житті майбутнього першокласника. І ці зміни мають бути позитивними та радісними. Не потрібно боятися, що дитину будуть ображати, що вона не зможе подолати навантаження.

Не потрібно також налаштовувати дитину на те, що школа – це свято. Навпаки, треба поступово роз’яснювати дитині, що школа – це обов’язок, це робота. Якщо мати – домогосподарка, то буде дуже добре, якщо в школу дитину буде приводити батько. При цьому акцентуючи на тому, що «ми йдемо з тобою на роботу, а наша мама залишається чекати на нас вдома».

Починайте відноситись до дитини як до рівного собі, адже їй доведеться працювати, як дорослі. Прислуховуйтесь до її точки зору, радьтеся з нею по різних запитаннях. Так вона швидше відчує себе дорослою.

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Ваш IP: 54.224.85.115
Час: 2018-06-21 17:33:25