Пам'ятка батькам замкнутих дітей

Пам’ятка батькам замкнутих дітей.

У вихованні замкнутої дитини особливий акцент варто робити на її позитивних якостях, зміцнюючи віру дитини у свої сили і бажання відкритися іншим. Підкреслення достоїнств дитини сприяє позитивному сприйняттю її з боку навколишніх, породжує прагнення установити з нею більш глибокий контакт. У спілкуванні із замкнутою дитиною потрібно виявляти терпіння, не „ тиснути ” на неї, намагаючись форсувати успіхи, таких дітей необхідно спеціально навчати прийомів установлення контакту й інших комунікативних умінь.

Рекомендації:

-         розширюйте коло спілкування вашої дитини, приводьте її в нові місця і знайомте її з новими людьми;

-         підкреслюйте переваги і користь спілкування, розповідайте дитині, що нового і цікавого ви довідалися, а також, яке задоволення одержали, спілкуючись з тією чи іншою людиною;

-         прагніть самі стати для дитини прикладом людини, що ефективно спілкується.

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ваш IP: 54.198.195.11
Час: 2018-08-14 07:08:51