joomla

Сторінка музичного керівника

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

                                                                                                                           

                                                       

Кузьменко

Ганна Олексіївна

 

Пропозиції та побажання: 

e-mail: mЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Ільченко

 

Катерина Юріївна

 

Музичний керівник днз

Має вищу освіту.  Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціальність: музична педагогіка і виховання. В закладі працює з 2010 року.

   

Музичний керівник днз

Має вищу освіту. Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціальність: музична педагогіка і виховання. В закладі працює з 2012 року.

На сучасному етапі розвитку суспільства спостерігається тенденція до погіршення культури, духовності, і тому дуже цінне зараз – зберегти у дітей інтерес до всього прекрасного, пробудити духовне, естетичне у ній.

І тому, працюючи з дошкільниками, я вирішила поглиблено працювати над проблемою виховання музичної культури дошкільників, щоб дитина могла розуміти усе прекрасне, здобула знання, практичні вміння й навички у різних видах музичної діяльності, сформувала інтерес і любов до музики, естетичний смак, розвинула музичні здібності, оцінне ставлення до музичних творів.

Робота музичного керівника багатогранна, ми виховуємо у дітей сприйнятливість до музики, збагачуємо музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами; навчаємо дітей співати, ритмічно рухатись під музику і грати на дитячих музичних інструментах.

Дуже важливо з раннього дитинства сформувати у дитині музично – естетичну свідомість і мотивацію долучатися до музичної культури. Кожна дитина повинна навчитись мобілізувати внутрішні резерви свого організму і через самопізнання пройди до самовдосконалення.

З упевненістю можна сказати, що кожна дитина народжується з творчими задатками, але творчими виростають лише ті, умови виховання яких дозволяли розвинути ці здібності своєчасно

 

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

761534
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
746
663
4241
749503
26883
26993
761534

Ваш IP: 54.80.97.221
Час: 2018-05-24 17:45:10
Счетчик joomla