Сторінка музичного керівника

Ганна Олексіївна

Пропозиції та побажання:

Музичний керівник днз

Має вищу освіту.  Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціальність: музична педагогіка і виховання. В закладі працює з 2010 року.

На сучасному етапі розвитку суспільства спостерігається тенденція до погіршення культури, духовності, і тому дуже цінне зараз – зберегти у дітей інтерес до всього прекрасного, пробудити духовне, естетичне у ній.

І тому, працюючи з дошкільниками, я вирішила поглиблено працювати над проблемою виховання музичної культури дошкільників, щоб дитина могла розуміти усе прекрасне, здобула знання, практичні вміння й навички у різних видах музичної діяльності, сформувала інтерес і любов до музики, естетичний смак, розвинула музичні здібності, оцінне ставлення до музичних творів.

Робота музичного керівника багатогранна, ми виховуємо у дітей сприйнятливість до музики, збагачуємо музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами; навчаємо дітей співати, ритмічно рухатись під музику і грати на дитячих музичних інструментах.

Дуже важливо з раннього дитинства сформувати у дитині музично – естетичну свідомість і мотивацію долучатися до музичної культури. Кожна дитина повинна навчитись мобілізувати внутрішні резерви свого організму і через самопізнання пройди до самовдосконалення.

З упевненістю можна сказати, що кожна дитина народжується з творчими задатками, але творчими виростають лише ті, умови виховання яких дозволяли розвинути ці здібності своєчасно

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Ваш IP: 54.224.118.247
Час: 2018-10-22 07:03:05