joomla

Сторінка музичного керівника

Рейтинг користувача:  / 1

                                                                                                                           

                                                       

Кузьменко

Ганна Олексіївна

 

Пропозиції та побажання: 

e-mail: mЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

 

 

Музичний керівник днз

Має вищу освіту.  Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціальність: музична педагогіка і виховання. В закладі працює з 2010 року.

   

 

На сучасному етапі розвитку суспільства спостерігається тенденція до погіршення культури, духовності, і тому дуже цінне зараз – зберегти у дітей інтерес до всього прекрасного, пробудити духовне, естетичне у ній.

І тому, працюючи з дошкільниками, я вирішила поглиблено працювати над проблемою виховання музичної культури дошкільників, щоб дитина могла розуміти усе прекрасне, здобула знання, практичні вміння й навички у різних видах музичної діяльності, сформувала інтерес і любов до музики, естетичний смак, розвинула музичні здібності, оцінне ставлення до музичних творів.

Робота музичного керівника багатогранна, ми виховуємо у дітей сприйнятливість до музики, збагачуємо музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами; навчаємо дітей співати, ритмічно рухатись під музику і грати на дитячих музичних інструментах.

Дуже важливо з раннього дитинства сформувати у дитині музично – естетичну свідомість і мотивацію долучатися до музичної культури. Кожна дитина повинна навчитись мобілізувати внутрішні резерви свого організму і через самопізнання пройди до самовдосконалення.

З упевненістю можна сказати, що кожна дитина народжується з творчими задатками, але творчими виростають лише ті, умови виховання яких дозволяли розвинути ці здібності своєчасно

 

Українська народна пісня

Рейтинг користувача:  / 0

Українська народна пісня є унікальним явищем у світовій культурі. Вона вражає розмаїттям жанрів, стилів, глибиною змісту, незбагненною й незрівнянною за своєю красою й простотою поезії. Бо ж недарма народна пісня творилася протягом тисячоліть, а, отже, пройшла такий відбір. Якого не знав жоден музичний жанр. Чим уважніша людина до народної пісні, тим легше вона відрізняє зерно від сміття, тим багатша її пожива від цілющої сили справжньої пісні. В чому ж терапевтична дія пісні? Це так званий спеціалізований жанр, у якому майже нічого, іншого, крім емоцій немає. Ще вагітною, майбутня мама вивчає колискові, які незабаром співатиме дитині. Під часу співів і на матір, і на дитину накочуються цілющі хвилі…

Детальніше: Українська народна пісня

Який інструмент обрати для навчання дитини музиці?

Рейтинг користувача:  / 0

Ви вирішили, що все-таки вашої дитині необхідна музична освіту. Це дуже гарно! Залишилася всього лише дрібничка - на чому маля буде вчитися грати? Добре, якщо чадо з дитинства мріяло бити маленькими ручками по клавішах піаніно дому. А якщо ні? Я дам декілька рекомендацій. 

Перш за все, ви повинні знати про навантаження для дитини. Якщо вона мріяла стати великим піаністом, то працювати тоді доведеться не менше двох годин. Кожен день! А далі більше. Тобто дитина протягом цього часу буде сидіти на стільці. Якщо це духовий інструмент - то не більше години на день. Так як музиканту постійно активно доводиться дихати, то іноді може запаморочитися голова. 

Детальніше: Який інструмент обрати для навчання дитини музиці? 

Обдарованість як вияв здібностей дитини

Рейтинг користувача:  / 0

Обдарованість є найвищим проявом здібностей дитини. Тому серед групи здібних дітей лише одна може бути обдарованою. Музична обдарованість проявляється в дуже ранньому віці, тому наше завдання полягає в своєчасному виявленні цих здібностей у дітей. Найбільше, звичайно, нас цікавлять музичні і артистичні здібності дітей. Таких дітей, здебільшого,
виявити не важко.
Наприклад, діти, в яких є музичні здібності:

Детальніше: Обдарованість як вияв здібностей дитини

Вплив музики на психічну діяльність дитини

Рейтинг користувача:  / 0

Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює чи, навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани (від умиротворення), спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії). У зв'язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти.
Збуджуюча, гучна музика, що виражає агресивний настрій, позбавляє людину (і дорослого, і дитини) стану врівноваженості, спокою, а при певних умовах (наприклад, на рок-концертах) спонукає до руйнівних дій. Особливо протипоказана така музика гіперзбудливості, розгальмованих дітям зі слабким контролем, тому що вона підсилює прояви негативних властивостей у поведінці дитини.
Спокійна музика, що викликає відчуття радості, спокою, любові, здатна гармонізувати емоційний стан як великого, так і маленького слухача, а також розвивати концентрацію уваги.

Детальніше: Вплив музики на психічну діяльність дитини

«Современный подход к развитию творческой личности».

Рейтинг користувача:  / 2

Консультация для родителей

Среда, окружающая ребенка в детском саду, может стать средством развития его творческой личности лишь в том случае, если педагог способен организовать такую среду. Для этого ему необходимо знать, что должна включать среда, механизм ее воздействия на личность, а также качества личности, составляющие основу креативности.

К важнейшим показателям креативности относится творческая активность, т.е. готовность и высокий уровень мотивации к созданию нового продукта; самовыражение, иначе - свободный выбор ребенком вида музыкальной деятельности, способа воплощения своего замысла; интеллект, «интеллектуальные способности», «музыкальный интеллект» - способность исполнять, сочинять и воспринимать музыку; знания и навыки.

 

Детальніше:  «Современный подход к развитию творческой личности».

«Коммуникативные танцы-игры для дошкольников»

Рейтинг користувача:  / 5

 Взгляните на небо… Видите, сколько там звезд?.. И все они сверкают и блестят. А ведь так же сверкают и блестят наши ребятишки, если им интересно, весело и комфортно. Если они увлечены чем-то очень важным и занимательным.

К сожалению, бывает и так, что дети не «горят», не «искрятся». В чем же причина? Дети, как и звезды, бывают разные и воспитываются в разных условиях. Поэтому есть дети активные и замкнутые, есть доброжелательные и конфликтные. И моя задача как педагога-музыканта с помощью музыки помочь детям раскрыться, раскрепоститься – зажечь в них яркие звездочки таланта!

Детальніше:  «Коммуникативные танцы-игры для дошкольников»

Презентація "Мама"

Рейтинг користувача:  / 1

Презентація створена до 8 Березня. Укладач: Ільченко Катерина Юріївна

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

866222
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
8
320
915
862314
10005
18075
866222

Ваш IP: 54.196.13.210
Час: 2018-09-25 02:14:33
Счетчик joomla