joomla

Увага !!! Поліомієліт

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Поліомієліт – це захворювання, яке викликається одноіменним вірусом. Це вірус має властивість вражати центральну нервову систему людини. Джерелом інфекції є хвора людина, або здоровий носій віруса поліомієліту. Передаватись вірус може через брудні руки, їжу, воду, предмети побуту. Вірус поліомієліту може жити в певному середовищі (воді, молоці, випорожненнях) до чотирьох місяців.

Як правило поліомієліт вражає організм в дитячому дошкільному віці, але бувають випадки, що і дорослий організм піддається цьому захворюванню.

 

Симптоми поліомієліту:

Біль у горлі, нежить, кашель. Все це може супроводжуватись нудотою, блювотою, проносом, підвищенням температури до високих міток. Одним із основних симптомів даного захворювання являється параліч м’язів, а параліч м’язів дихальної системи – приводить до смерті. Хвороба не виліковна. Діти, які перенесли дане захворювання на все життя залишаються інвалідами.

Єдиний спосіб запобігти даному захворюванню, є вакцинація. Хвороба не має можливості поширюватись коли кількість вакцинованих дітей становить більше 35%. Нажаль на сьогоднішній день в Україні вакциновано 14,1% дітей. Цьому сприяли різні чинники: перебої з надходженням вакцини і відмови батьків від щеплення.

Все це призвело до того, що в Закарпатській області зареєстровано два випадки захворювання, це діти: 4 роки і 10 місяців. Циркуляція такого вірусу, що може швидко поширюватись, ставить під загрозу всіх не щеплених дітей. В зв’язку з чим в Україні прийнято рішення про масову  імунізацію дітей проти поліомієліту не залежно від того, були вони  щеплені раніше чи ні. Тому всі батьки з розумінням повинні поставитись до даної проблеми, адже йдеться про здоров’я власних дітей. Спалах того чи іншого інфекційного захворювання відбувається з певною циклічністю в залежності від кількості привитих дітей. І тільки своєчасне проведення вакцинації дає змогу запобігти небезпечним захворюванням, таким як: туберкульоз, гепатит В, гемофільна інфекція, правець, поліомієліт, кір, краснуха, епідемічний  паратит, кашлюк, дифтерії, які є обов’язковими в Україні.

 

Форма входу

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувачів

873729
Сьогодні
Вчора
За тижд.
Мин. тижд.
За місяць
Мин. місяць
Всі
42
340
802
870489
5286
12226
873729

Ваш IP: 54.92.160.119
Час: 2018-10-16 02:49:23
Счетчик joomla