17 травня - День вишиванки.

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

І в нашому садочку  відсвяткували «День вишиванки». Діти разом з батьками, в  барвистих вишиванках   з задоволенням йшли до дитячого садка. Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей  нашого закладу. Лунали українські пісні, вірші, таночки.   На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

Дивитися фото.

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Ваш IP: 54.80.97.221
Час: 2018-05-24 17:25:15