Олімпійський тиждень

\

Здоров’я – найважливіша цінність людини, а зберегти і зміцніти здоров’я дитини – головна задача педагогів-дошкільників та їх батьків. Проведення « Олімпійського тижня» в ДНЗ №9 «Оленка»  (06.09.2017 – 13.09.2017) ставило за мету виховання у дітей свідомого відношення до свого здоров’я, закріплювання знань про правила збереження здоров’я, формування звичок до здорового способу життя, підвищення зацікавленості дітей фізичною культурою, розширення знань дітей про спорт, олімпійський рух, розвинення фізичних якостей( спритність, швидкість, вміння виконувати спортивні вправи) та вховання почуття дружби.

Весь тиждень  пройшов у подорожі «Веселкою здоров’я». Комунікативна гра «Добрий день», ритмічна гімнастика «Разом весело крокуємо», бесіда про своє тіло і тематичне фізкультурне заняття «Веселка здоров’я» навчали дітей прийомам самомасажу біологічних точок, вчили доланню бар’єрів у спілкуванні, розвивали комунікативні навички дітей.

Вихователі розглядали з дітьми ілюстрації книжок, читали уривки творів, проводили бесіди з дітьми «Що таке здоров’я і як його зберігати». В усіх групах проводилися сюжетно-рольові ігри згідно з темою дня та ігри з водою. Вихователі молодших груп (Чернобрива Н.О., Фоменко І.М.) провели з молодшими дошкільнятами гру-мандрівку «Мандруємо стежинами здоров’я».

Діти мали можливість проявити свої творчі здібності у хвилинках «Придумай свої рухи» та ігрових вправах «Знайди свій будиночок». Діти молодших груп прийняли участь у спортивно-театралізованій розвазі «Ми дужі, ми сильні».

І, нарешті, в останній день тижня на спортмайданчику дошкільного закладу відбулося свято «Дитячі Олімпійські  Ігри». Діти «запалили олімпійське вогнище» та зібрали олімпійську емблему у веселих естафетах, показали свої вміння та виконавчі навички у фізкультурно- театралізованому флешмобі «Спортивна надія України».

Спільна робота інструктора з фізичної культури, вихователів та музичних керівників дало можливість провести «Олімпійський тиждень» на високому професійному рівні.

Дивитися фото

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Ваш IP: 54.224.118.247
Час: 2018-10-22 07:03:27