Великодня казка

Пасха – одне з найбільших християнських свят, це день Воскресіння Христа, Сина Божого, тому, вихованці старшої групи «Україночка», під керівництвом вихователя Чернобривої Н.О., помічника вихователя Лепій Т.І., музичного керівника Кузьменко Г.О. з радістю та натхненням готувалися до нього.

У великому залі, діти розповідали вірші про весну, Пасху, Україну. Також, не забули і про традиції нашого народу: малята знайомили гостей з традиціями святкування Великодня,  з охотою грали в  ігри «Пофарбуй яєчко», «Зроби Пасху», вчились самостійно малювати  пасхальний кошик.

Та найбільше запам’яталася, та сподобалась глядачам вистава «Великодня казочка», в якій сміливі собака Сірко, захищала яєчко, що знесла Курочка від Лисички, Мишки та Киці, а згодом, матуся і донечка розписали з нього гарну великодню писанку.

На завершенні свята, діти пригостили   батьків смачним пасхальними солодощами!

За народним повір’ям в ці святкові дні радіє небо і земля. І є в ці дні така мить, коли Господь відкриває небо, щоб почути, і виконати одне заповітне бажання кожної людини, в якої чисте серце. Отож, мрійте і Ваші бажання обов’язково почує Бог!

Дивитися фотоальбом в VK

Дивитися фотоальбом в ОК

Дивитися фотоальбом в FK

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі