Міні-музей одного предмета

Сучасні дошкільникі можуть багато розповісти про особливості життя африканських тварин, про планети Сонячної системи, про те, як улаштовані найсучасніші електроні пристрої. Та при цьому можуть зовсім не знати простих речей. Стимулювати у дітей інтерес до предметів, що їх оточують,викликати бажання експерементувати з ними-досить складна, але водночас захоплива справа. Особливо, якщо одному предмету присвячено цілу музейну експозіцію. У нашому дитячому садочку вихователі та батьки вихованців створили такі міні-музеї: "Оберегі рідної домівки" (група "Краєзнавці", вихователь Щіпанська Т.М.), "Гудзик" (група "Мальва", вихователь Довгополова В.М.), "Брязкальце" (група "Сонечко", вихователь Фоменко І.М.), "Годинник" (група "Україночка", вихователь Чернобрива Н.О.), "Маленьки фалеристи" (група "Пізнайки", вихователь Шем якіна О.О.), "Чарівне яєчко" (група "Віночок", вихователь Пасічник О.М.), "Диво-ложки" (група "Козачата", вихователь Костиря Т.А.), "Рушник" (група "Барвінок", вихователь Ковальова Н.В.), "Лялька" (група "Калинонька", вихователь Асланян Л.Ш.).

Метою створення міні-музею одного предмета в наших групових приміщеннях є організація спеціфічного пізнавального середовища для різнобічної демонстрації предмета, відображення його істотних характеристик, взаємозв язків із іншими об єктами навколишнього середовища; залучення дітейдо самостійного пізнання цього предмета; стимулювання пізнавальної активності дошкільників.

Вибачте, додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Ваш IP: 54.224.85.115
Час: 2018-06-21 17:49:40